Warsztaty plastyczne dla grup zorganizowanych

Dla przedszkoli i szkół podstawowych przygotowaliśmy specjalną ofertę zajęć plastycznych. Obejmują one zwiedzanie z przewodnikiem Pracowni i Muzeum Witrażu oraz zajęcia manualne. Zwiedzanie dostosowane jest do wieku dzieci, które zapoznają się z takimi pojęciami jak żywe muzeum, warsztat, witraż,  obserwują  proces powstawania witraży i  oglądają wystawę stałą Muzeum. Po zwiedzaniu rozpoczynają się warsztaty plastyczne inspirowane sztuką tworzenia witraży. W naszej ofercie mamy wiele ciekawych tematów do wyboru, pełna lista znajduje się w załączniku.

Pragniemy, aby nasze zajęcia dopełniały szkolny program edukacji artystycznej, rozwijały kreatywne myślenie uczestników, a także zdolności manualne, które jak wierzymy są niezwykle ważnym aspektem rozwoju każdego dziecka. Nauka u nas odbywa się w atmosferze zabawy, więc jest zarówno przyjemna jak i skuteczna!

Grupy szkolne i przedszkolne mogą też zarezerwować samo zwiedzanie z przewodnikiem (bez warsztatów plastycznych) w cenie 20 zł od dziecka (opiekunowie bezpłatnie).

Czas trwania1.5 – 2 godz.
Liczba uczestników15 – 60
Cena30 zł od dziecka (opiekunowie bezpłatnie),
z wyj.:”lampiony” i „łapacze”: 45 zł od dziecka
UwagiZapraszamy do rezerwacji e-mailowych: info@muzeumwitrazu.pl lub telefonicznych: 512 937979

Pobierz aktualną ofertę edukacyjną

Muzeum Witrażu jest czynne od wtorku do soboty w godzinach 11:30-18.00. Nieczynne we wszystkie: niedziele, poniedziałki i święta kościelne i państwowe. Bilety można kupić przez internetowy system rezerwacji lub w muzealnej kasie. Zapraszamy!

Zwiedzanie Muzeum możliwe jest tylko z przewodnikiem i rozpoczyna się od min. 2 osób. Czas trwania: 45 minut. Zwiedzanie w języku polskim: 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30 i 17:30. Zwiedzanie w języku angielskim: 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00 i 17:00.