Warsztaty plastyczne dla grup zorganizowanych

Dla przedszkoli i szkół podstawowych przygotowaliśmy specjalną ofertę zajęć plastycznych. Obejmują one zwiedzanie z przewodnikiem Pracowni i Muzeum Witrażu oraz zajęcia manualne. Zwiedzanie dostosowane jest do wieku dzieci, które zapoznają się z takimi pojęciami jak żywe muzeum, warsztat, witraż,  obserwują  proces powstawania witraży i  oglądają wystawę stałą Muzeum. Po zwiedzaniu rozpoczynają się warsztaty plastyczne inspirowane sztuką tworzenia witraży. W naszej ofercie mamy wiele ciekawych tematów do wyboru, pełna lista znajduje się w załączniku. 

Pragniemy, aby nasze zajęcia dopełniały szkolny program edukacji artystycznej, rozwijały kreatywne myślenie uczestników, a także zdolności manualne, które jak wierzymy są niezwykle ważnym aspektem rozwoju każdego dziecka. Nauka u nas odbywa się w atmosferze zabawy, więc jest zarówno przyjemna jak i skuteczna!

Grupy szkolne i przedszkolne mogą też zarezerwować samo zwiedzanie z przewodnikiem (bez warsztatów plastycznych) w cenie 25 zł od dziecka (opiekunowie bezpłatnie).

Czas trwania1.5 – 2 godz.
Liczba uczestników15 – 60
Cena35 zł od dziecka (opiekunowie bezpłatnie),
z wyj.:”kameleon”, „łapacze” i „mozaikowe lustra”: 45 zł od dziecka
UwagiZapraszamy do rezerwacji e-mailowych: info@muzeumwitrazu.pl lub telefonicznych: 512 937979

Pobierz aktualną ofertę edukacyjną

Godziny otwarcia

Muzeum Witrażu jest czynne dla zwiedzających od wtorku do soboty w godzinach: 11:30-13.30 i 14:30-16:30.Nieczynne we wszystkie: niedziele, poniedziałki i święta kościelne i państwowe.Bilety można kupić przez internetowy system rezerwacji lub w muzealnej kasie. Zapraszamy!

Zwiedzanie

Zwiedzanie Muzeum możliwe jest tylko z przewodnikiem i rozpoczyna się od min. 2 osób. Czas trwania: 45 minut. Zwiedzanie w języku polskim: 12:30 i 15:30. Zwiedzanie w języku angielskim: 12:00 i 15:00. Grupy zorganizowane (od 10 osób) mogą rezerwować zwiedzanie również w innych godzinach - zapraszamy do rezerwacji e-mailowej lub telefonicznej.

Kontakt

Pracownia i Muzeum Witrażu, al. Zygmunta Krasińskiego 23, 31-111 Kraków, tel.: +48 512 937 979, info@muzeumwitrazu.pl

FACEBOOK 🡢

TRIPADVISOR 🡢

INSTAGRAM 🡢

© Muzeum Witrażu, 2021

Regulamin, Polityka prywatności

Made by QinkLab