Warsztaty witrażowe – wersja standardowa

Muzeum Witrażu można nie tylko zwiedzać, ale również bezpośrednio doświadczyć atmosfery pracy w historycznym zakładzie, który współpracował z tak wybitnymi twórcami, jak Stanisław Wyspiański i Józef Mehoffer.  

Wszystkim miłośnikom rzemiosła oferujemy wersję standardową naszych warsztatów, podczas której uczestnicy wykonują obiekt złożony z kilku elementów. Pozwala to przejść przez wszystkie podstawowe etapy tworzenia witraża: od doboru kolorów, przez cięcie i szlifowanie szkła, po oprawianie oraz lutowanie. 

Intensywne dwie godziny pracy z oryginalnym szkłem witrażowym pod okiem doświadczonego artysty to przeżycie, którego nie da się zapomnieć. Zapraszamy do rezerwacji za pomocą poniższego kalendarza.

Czas trwania3 godz.
Liczba uczestników1-20
Dostępne językipolski, angielski
Cena280 zł od osoby

Cena zawiera:

• zwiedzanie muzeum i pracowni w wybranym języku (45 min)
• przerwę kawową
• własnoręczne wykonanie witraża pod okiem naszych mistrzów (2 godz.)
• wszystkie materiały potrzebne do wykonania witraża
• fartuchy i okulary ochronne
• wykonany obiekt i bezpieczne opakowanie

Uwaga: warsztaty są przeznaczone dla dorosłych oraz młodzieży od lat 16.

Jeśli coś poszło nie tak, skorzytaj z linku.

Godziny otwarcia

Muzeum Witrażu jest czynne od wtorku do soboty w godzinach 11:30-18.00. Nieczynne we wszystkie: niedziele, poniedziałki i święta kościelne i państwowe. Bilety można kupić przez internetowy system rezerwacji lub w muzealnej kasie. Zapraszamy!

Zwiedzanie

Zwiedzanie Muzeum możliwe jest tylko z przewodnikiem i rozpoczyna się od min. 2 osób. Czas trwania: 45 minut. Zwiedzanie w języku polskim: 12:30 i 15:30. Zwiedzanie w języku angielskim: 12:00 i 15:00.

Kontakt

Pracownia i Muzeum Witrażu, al. Zygmunta Krasińskiego 23, 31-111 Kraków, tel.: +48 512 937 979, info@muzeumwitrazu.pl

FACEBOOK 🡢

TRIPADVISOR 🡢

INSTAGRAM 🡢

© Muzeum Witrażu, 2021

Regulamin, Polityka prywatności

Made by QinkLab

Guided tours in English will start twice a day: 12:00 noon and 3:00 pm in January, information and booking in PLAN YOUR VISIT section. W styczniu zwiedzanie w języku polskim rusza dwa razy dziennie: o 12:30 i o 15:30, informacje i rezerwacje w sekcji ZAPLANUJ WIZYTĘ.