Zwiedzanie z przewodnikiem dla turystów indywidualnych

Ze względu na konwencję “żywego muzeum”, zwiedzanie możliwe jest wyłącznie z przewodnikiem, w wyznaczonych godzinach. Zwiedzanie w języku polskim rozpoczyna się o godzinach: 12:30 i 15:30 od wtorku do soboty (w niedziele i poniedziałki nieczynne), w języku angielskim: 12:00 i 15:00. Zwiedzanie trwa ok. 45-60 minut w zależności od liczby pytań ze strony uczestników. Uwaga! Warunkiem oprowadzania jest przybycie na daną godzinę minimum 2 osób! Turyści indywidualni mogą również zarezerwować warsztaty witrażowe.

Zachęcamy do zakupu biletu on-line za pomocą systemu rezerwacyjnego, co daje gwarancję zwiedzania o wybranej godzinie. Bilet można nabyć również w kasie muzeum, pod warunkiem, że będą jeszcze miejsca.

Ceny biletów obejmujące usługę przewodnikaZwiedzanie w języku polskim
Bilet indywidualny40 PLN
 Bilet rodzinny (2+2)*120 PLN

*dla rodziny składającej się z dwojga dorosłych i dwojga dzieci do lat 16

Jeśli coś nie działa, skorzystaj z tego linku.

Uwaga! Muzeum Witrażu można zwiedzać z czworonożnymi pupilami! Zawsze czeka tu na nich miska wody i zachwyty naszego zespołu.

Muzeum Witrażu jest czynne dla zwiedzających od wtorku do soboty w godzinach: 11:30-13.30 i 14:30 - 16:30. Nieczynne we wszystkie: niedziele, poniedziałki i święta kościelne i państwowe. Bilety można kupić przez internetowy system rezerwacji lub w muzealnej kasie. Zapraszamy!

Zwiedzanie Muzeum możliwe jest tylko z przewodnikiem i rozpoczyna się od min. 2 osób. Czas trwania: 45 minut. Zwiedzanie w języku polskim: 12:30 i 15:30. Zwiedzanie w języku angielskim: 12:00 i 15:00. Grupy zorganizowane (od 10 osób) mogą rezerwować zwiedzanie również w innych godzinach - zapraszamy do rezerwacji e-mailowej lub telefonicznej.