Eventy w muzeum

Poszukują Państwo niebanalnego miejsca na organizację wydarzenia? Ciepłe, kameralne wnętrza muzealnej kawiarni doskonale pasują do szerokiego spektrum spotkań, od towarzyskich po biznesowe. Oferujemy możliwość zarezerwowania naszej przestrzeni na potrzeby wszelkiego rodzaju okazji: spotkań przy kawie, degustacji polskich wódek, czy aperitif’u, a przy tym służymy pomocą w organizacji.

Każde wydarzenie można również połączyć ze zwiedzaniem Pracowni i Muzeum Witrażu oraz warsztatami wedle Państwa pomysłu.

Zachęcamy do rezerwacji Muzeum Witrażu na eventy o dowolnie wybranej porze, np. wieczorami przy klimatycznie oświetlonych wnętrzach. Czekamy na Państwa propozycje i chętnie pomożemy w przygotowaniu każdego wydarzenia, zgodnie z Państwa preferencjami. Cena będzie zależeć od rozmiaru grupy i wybranych przez Państwa elementów.

Zapraszamy do kontaktu mailowego: info@muzeumwitrazu.pl lub telefonicznego: +48 512 937 979 celem rezerwacji.

Czas trwania i cenyDo uzgodnienia, zgodnie z preferencjami grupy.
Liczba uczestników10-60
Zwiedzanie w językachPolski, angielski (dla innych języków możliwość tłumaczenia przez pilota grupy, dysponujemy skróconymi konspektami w 11 językach)

Godziny otwarcia

Muzeum Witrażu jest czynne od wtorku do soboty w godzinach 11:30-18.00. Nieczynne we wszystkie: niedziele, poniedziałki i święta kościelne i państwowe. Bilety można kupić przez internetowy system rezerwacji lub w muzealnej kasie. Zapraszamy!

Zwiedzanie

Zwiedzanie Muzeum możliwe jest tylko z przewodnikiem i rozpoczyna się od min. 2 osób. Czas trwania: 45 minut. Zwiedzanie w języku polskim: 12:30 i 15:30. Zwiedzanie w języku angielskim: 12:00 i 15:00.

Kontakt

Pracownia i Muzeum Witrażu, al. Zygmunta Krasińskiego 23, 31-111 Kraków, tel.: +48 512 937 979, info@muzeumwitrazu.pl

FACEBOOK 🡢

TRIPADVISOR 🡢

INSTAGRAM 🡢

© Muzeum Witrażu, 2021

Regulamin, Polityka prywatności

Made by QinkLab

Guided tours in English will start twice a day: 12:00 noon and 3:00 pm in January, information and booking in PLAN YOUR VISIT section. W styczniu zwiedzanie w języku polskim rusza dwa razy dziennie: o 12:30 i o 15:30, informacje i rezerwacje w sekcji ZAPLANUJ WIZYTĘ.