Propozycje dla dzieci

Lato z witrażem

Wszystkich młodych artystów, budowniczych i kreatywnych poszukiwaczy zapraszamy na  wspaniałą artystyczną podróż. Takie będzie właśnie Lato z Witrażem – kilkumiesięczna przygoda pełna dobrej zabawy i odkrywania ukrytych talentów. 


W lipcu i sierpniu zapraszamy na warsztaty plastyczne pod okiem doświadczonych rzemieślników Pracowni i Muzeum Witrażu, w trakcie dzieci będą uczyć się wykonywania własnoręcznych ozdób inspirowanych sztuką tworzenia witraży. Dodatkowo przed każdymi warsztatami będzie można wziąć udział w zwiedzaniu zabytkowego zakładu, gdzie uczestnicy będą mogli przyjrzeć się pracy artystów, a nawet dotknąć oryginalnych narzędzi. 


Zajęcia będą odbywały się we wszystkie soboty. Jeśli Państwa dzieci interesują się sztuką lub po prostu przyjemność sprawia im tworzenie nasza oferta będzie dla nich idealna. Dodatkowo rodziców i opiekunów nie zostawiamy bez niczego, będą Państwo mogli dołączyć do dedykowanego zwiedzania lub zrelaksować się przy dobrej muzyce i smacznej kawie w naszej muzealnej kawiarni. 


Początek zajęć10:00 w soboty
Czas trwaniaok 1.5-2 godz. (w tym: zwiedzanie 45 min, warsztaty 45-60 min)
Przedział wiekowy5-12 lat
Cena31 zł – pierwsze zajęcia (zwiedzanie + warsztaty)
21 zł – każde kolejne (same warsztaty)
75 zł – karnet na 4 zajęcia (w tym jedno zwiedzanie i 4 warsztaty) – 20% zniżki!
Uwagi

Godziny otwarcia

Muzeum Witrażu jest czynne dla zwiedzających od wtorku do soboty w godzinach: 11:30-13.30 i 14:30-16:30.Nieczynne we wszystkie: niedziele, poniedziałki i święta kościelne i państwowe.Bilety można kupić przez internetowy system rezerwacji lub w muzealnej kasie. Zapraszamy!

Zwiedzanie

Zwiedzanie Muzeum możliwe jest tylko z przewodnikiem i rozpoczyna się od min. 2 osób. Czas trwania: 45 minut. Zwiedzanie w języku polskim: 12:30 i 15:30. Zwiedzanie w języku angielskim: 12:00 i 15:00. Grupy zorganizowane (od 10 osób) mogą rezerwować zwiedzanie również w innych godzinach - zapraszamy do rezerwacji e-mailowej lub telefonicznej.

Kontakt

Pracownia i Muzeum Witrażu, al. Zygmunta Krasińskiego 23, 31-111 Kraków, tel.: +48 512 937 979, info@muzeumwitrazu.pl

FACEBOOK 🡢

TRIPADVISOR 🡢

INSTAGRAM 🡢

© Muzeum Witrażu, 2021

Regulamin, Polityka prywatności

Made by QinkLab