Warsztaty witrażowe dla grup zorganizowanych

Warsztaty witrażowe w naszej pracowni, to doskonała forma kreatywnego spędzenia czasu, którą dedykujemy miłośnikom sztuki witrażowej, hobbystom, firmom (spotkania integracyjne) i nie tylko.

Uczestnictwo w warsztatach stwarza wyjątkową okazję, aby wczuć się w rolę rzemieślnika. Odbywają się one w historycznym wnętrzu autentycznej pracowni, która zarówno kiedyś jak i dziś zajmuje szczególne miejsce na artystycznej mapie miasta. Uczestnicy warsztatów pracują wespół z naszymi doświadczonymi witrażystami, wykonującymi w tym samym czasie monumentalne dzieła.

Każdy członek grupy otrzymuje wszystkie niezbędne materiały (w tym ręcznie dmuchane szkło witrażowe) i pracując pod okiem doświadczonego artysty wykonuje własnoręcznie niewielki witraż. Będzie on zupełnie wyjątkową pamiątką z Krakowa!

Warsztaty można połączyć np. z lunchem lub aperitiff’em (link do eventów) Zapraszamy do kontaktu mailowo: info@muzeumwitrazu.pl lub telefonicznie: +48 512 937 979.

Czas trwania i cenaDo uzgodnienia, zgodnie z preferencjami grupy.
Liczba uczestników10-40
Dostępne językiPolski, angielski (dla innych języków możliwość tłumaczenia przez pilota grupy, dysponujemy skróconymi konspektami w 11 językach)

Muzeum Witrażu jest czynne od wtorku do soboty w godzinach 11:30-18.00. Nieczynne we wszystkie: niedziele, poniedziałki i święta kościelne i państwowe. Bilety można kupić przez internetowy system rezerwacji lub w muzealnej kasie. Zapraszamy!

Zwiedzanie Muzeum możliwe jest tylko z przewodnikiem i rozpoczyna się od min. 2 osób. Czas trwania: 45 minut. Zwiedzanie w języku polskim: 12:30 i 15:30. Zwiedzanie w języku angielskim: 12:00 i 15:00.